Wpadnij do Zakopanego na tydzień piękne szlaki oraz świeże powietrze

Uroki górskiego kurortu jakim okrzyknięte jest Zakopane cenione są nie tylko w Polsce, ale również poza granicami już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane stało się miejscem zabawy, relaksu a nawet inspiracją twórczości znanych artystów. Specyficzny klimat i lokalizacja Zakopanego bardzo sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na ponad przeciętne walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten najpiękniejszy kurort wypoczynkowy niezliczona liczba gości. Żeby móc przyjąć tak olbrzymią ilość turystów Zakopane udostępnia im odpowiednio urozmaiconą bazę noclegową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą kwatery prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie wzbogacona została o komfortowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie z pewnością może zadowolić każdego odwiedzającego Zakopane turystę, bez względu na jego indywidualne wymogi.

Komfortowa pod względem wyposażenia baza noclegowa zlokalizowana jest zarówno w spokojnych okolicach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej odległości szlaków narciarskich a fani górskich wędrówek mogą przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką proponuje współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia wymaganych warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które uprzyjemniają pobyt. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w wielu przypadkach z sauny, salonu Spa czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych potraw towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskie kapele.

Więcej informacji zaczerpnięto z serwisu:: ekskluzywne apartamenty zakopane